Studio projektów jest produktem przeznaczonym dla samorządów pomocnym w konstruowaniu Lokalnych Planów Rewitalizacji, konstruowaniu projektów z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Programów Rozwoju Lokalnego.

W pracach nad tego typu projektami niezbędna jest wiedza i doświadczenie. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin tj. urbanistyka, architektura, zamówienia publiczne oraz partnerami zagranicznymi, służymy Państwu pomocą w organizacji całego procesu budowy wyżej wymienionych programów.

W sprawie szczegółów współpracy prosimy o kontakt.Programy PPP

Programy PPP (Partnerstwa Publiczno-Prywatnego) są doskonałym narzędziem do konstrukcji projektów infrastrukturalnych oraz usług na rzecz pożytku publicznego.

Załóżmy, że państwa gmina, powiat, Urząd Marszałkowski potrzebuje wybudować system informatyczny do obsługi mieszkańców za pomocą nowoczesnych środków komunikacji. Niestety w budżecie brakuje nawet na podstawowe wydatki. Umowa z partnerem prywatnym obejmuje zatem budowę systemu za pieniądze inwestora, który w zamian otrzymuje prawo do czerpania korzyści z funkcjonowania systemu przez określony czas, aż do momentu, kiedy inwestycja mu się zwróci z określoną z góry marżą.

W sejmie trwają prace nad projektem ustawy regulującym te zagadnienie. Jednak już teraz część samorządowców tworzy takie projekty.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani tą tematyką, zapraszamy do współpracy.

:: Home :: O firmie :: Oferta :: Harmonogram szkoleń :: Doradztwo :: Studio projektów :: Kariera :: Kontakt ::


ALL CONTENT COPYRIGHT © 2004 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN