Misja

Euro-konsulting Sp. z o.o. jest firmą, która prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy na inwestycje w samorządach i przedsiębiorstwach oraz pomaga konstruować skuteczne aplikacje unijne. Zdajemy sobie sprawę, że ten proces wymaga zdobycia ogromnej wiedzy, dlatego postawiliśmy na ten element rozwoju Państwa organizacji.

Rozwój społeczeństwa zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to:
  1. stabilny system prawny
  2. rozwinięta struktura demokratycznych organów
  3. infrastruktura
  4. WIEDZA
Teoria mówiąca o tym, iż społeczeństwo powinno opierać swój potencjał na wiedzy znalazła swoje zastosowanie w wielu krajach. Państwa takie jak Stany Zjednoczone, Japonia, Irlandia lub Finlandia, które postawiły na rozwój nauki, szkolenia i kształcenie ustawiczne, odnoszą dziś sukcesy.

Celem naszej firmy jest zaoferowanie naszym Klientom szkoleń, które pomogą im w zdobyciu najcenniejszego czynnika decydującego o rozwoju ich organizacji, jakim jest WIEDZA.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w zmieniającej się tak szybko rzeczywistości same szkolenia nie wystarczą. Dlatego oddajemy w Państwa ręce naszych specjalistów, którzy pomogą w rozwoju Państwa organizacji i przygotują profesjonalne dokumenty.


Pracownicy

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny.
Przygotowanie się do skutecznej aplikacji o środki unijne nie jest łatwe. Potrzebna jest wiedza z wielu dziedzin, którą chcemy Państwu zapewnić. Dba o to nasza kadra.

Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół z dużym doświadczeniem w organizacji szkoleń i konsultingu.

Przy organizacji szkoleń współpracujemy z najlepszymi w kraju ekspertami. Są wśród nich pracownicy urzędów administracji centralnej oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w dziedzinie finansów, prawa zamówień publicznych.

Doradztwem zajmują się także architekci i kosztorysanci, specjaliści z danej branży oraz praktycy znający przepisy i wytyczne programowe dokumentów aplikacyjnych.

:: Home :: O firmie :: Oferta :: Harmonogram szkoleń :: Doradztwo :: Studio projektów :: Kariera :: Kontakt ::


ALL CONTENT COPYRIGHT © 2004 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN