Analiza wstępna projektu

Na początku jest pomysł. Potem dużo zapału do pracy, ale nie zawsze udaje się projekt doprowadzić do końca. Przeprowadzając analizę wstępną projektu pomożemy Wam we właściwym podjęciu decyzji.

Przygotowanie projektu

Kiedy już wiemy, że nasz projekt ma szansę na realizację, warto zwrócić się do doświadczonych specjalistów, aby pomogli w opracowaniu koncepcji i wybrali najlepszą drogę dojścia do celu.

Przygotowanie biznes planu

Pomysł, analiza i koncepcja za nami. Wiemy co, wiemy jak, ale nie mamy pełnej dokumentacji projektowej i biznesowej, aby wystartować. Pomoże nam w tym biznes plan, czyli dokładna analiza kosztów, przychodów oraz bieżącej i przyszłej sytuacji w naszej branży.

Przygotowanie studium wykonalności

Czy wiesz, że do większości programów realizowanych w ramach Funduszy Strukturalnych wymagane jest studium wykonalności? Jeśli nie - zapraszamy na jedno z naszych szkoleń.

Jeśli szukasz pomocy przy jego realizacji, zapraszamy do współpracy.


Konsultanci

Współpracujemy z najlepszymi w kraju specjalistami. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny.

Przygotowanie się do skutecznej aplikacji o środki unijne nie jest łatwe. Potrzebna jest wiedza z wielu dziedzin. My ją Państwu zapewniamy.

Aby samodzielnie przygotować się do napisania studium wykonalności, musimy zgromadzić grono specjalistów. W zależności od projektu są to konsultanci z różnych dziedzin: specjaliści od finansów, prawa zamówień publicznych, architekci i kosztorysanci, specjaliści z danej branży oraz praktycy znający przepisy i wytyczne programowe dokumentów aplikacyjnych.

Jeśli nie dysponują Państwo takim zespołem lub wiedzą, zapraszamy do współpracy przy pisaniu studium wykonalności.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

:: Home :: O firmie :: Oferta :: Harmonogram szkoleń :: Doradztwo :: Studio projektów :: Kariera :: Kontakt ::


ALL CONTENT COPYRIGHT © 2004 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN