Magazyn Nieruchomości.M miał być uzupełnieniem oferty Naszego serwisu internetowego. Kalkulując koszty okazało się, że można wydawać pismo, które poprzez bardzo niską cenę sprzedaży oraz możliwość zamieszczani bezpłatnych ogłoszeń może wypełnić lukę rynkową, jaka istnieje od dłuższego czasu.

Mamy nadzieję, iż sposób w jaki pismo jest redagowane, zaspokoi oczekiwania nie tylko firm i osób prywatnych które zamieszczają w nim ogłoszenia, ale przede wszystkim usatysfakcjonuje naszych czytelników.

Zapraszamy na strony naszego serwisu:
www.lapd.pl
Magazyn Nieruchomości.M polecana jest przede wszystkim tym, którzy poszukują nieruchomości oraz stanowi źródło reklamy dla tych, którzy te nieruchomości sprzedają...
Cena jest naszym głównym atutem !!!

Nasze koszty obniżyliśmy do minimum by nasi czytelnicy mieli możliwość kupna Nieruchomości.M po jak najniższej cenie i korzystania z ogłoszeń w niej umieszczonych. Dodatkowym czynnikiem promującym jest możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości dla osób prywatnych nie związanych z rynkiem nieruchomości.

Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń jest niewątpliwie atutem, który, poza konkurencją ceną Magazynu, pozwoli szybko i skutecznie promować Nasze pismo...

Nieruchomości.M jest najtańszym (obecnie) kolorowym dwutygodnikiem ogłoszeniowym formatu A3 z Warszawy i woj. mazowieckiego wydawanym przez Riderm.Nieruchomości.M umożliwią Państwu umieszczanie ogłoszeń oraz reklam np. formatu A3 przy niedużych nakładach finansowych., a korzyści z tego płynące przekonają Państwa jak łatwo osiągnąć sukces.

Jesteśmy Państwa partnerem na, którego zawsze można liczyć. Argumentem przemawiającym za pozyskaniem jak największej liczby czytelników, a zarazem przyszłych, potencjalnych Państwa klientów jest cena dwutygodnika, którą obniżyliśmy tak, by stała się bezkonkurencyjna, czyli 1 zł !!!.
ALL CONTENT COPYRIGHT © 2004 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN